تعمیرگاه تخصصی گیربکس های اتوماتیک در تهران

انجام به موقع سرویس های دوره ای برای گیربکس های اتوماتیک بسیار حائز اهمیت بوده و تضمین کننده سلامت گیربکس خودرو شما خواهد بود.

بسیاری از ایرادات گیربکس به دلیل عدم توجه به سرویس های گیربکس پیش آمده و مالک هیچ اطلاعی از این موضوع نداشته، ما در دنده فیکس در زمان مراجعه شما تمامی ایرادات خودرو شما بررسی و رفع میکنیم.
شایع ترین ایراداتی که مالکین خودرو های گیربکس اتوماتیک کمتر به آن توجه میکنند،بالا رفتن دمای آب موتور، گرم نکردن خودرو به مدت 1 دقیقه، عدم توجه به کیلومتر روغن و مدت زمان انقضا روغن گیربکس، رانندگی همراه با معکوس کشیدن مداوم و  خرابی دسته موتور که باعث ایجاد مشکل در عملکرد گیربکس اتوماتیک خودرو شما میشود.

تعمیرگیربکس اتوماتیک

b7.jpgb5.jpg

تعمیرگاه دنده فیکس

مرکز تخصصی تعمیرات خودرو در غرب تهران

تعمیرگیربکس اتوماتیک خودرو های داخلی و خارجی

با قطعات اورجینال در مجموعه تخصصی گیربکس اتوماتیک دنده فیکس

گیربکس های اتوماتیک از چندین نوع AT, CVT, DCT, iMT, DDS و … برای خودروها طراحی شده که در این بین گیربکس های AT و CVT بیشترین تعداد را شامل میشود.

گیربکس های اتوماتیک به دلیل راحتی تعویض دنده و عدم نیاز به کلاچگیری توسط راننده در زمان تعویض دنده باعث سهولت رانندگی شده و به قطع انتخابی منطقی است. اما نوع نگهداری و انجام سرویس های به موقع برای این نوع از گیربکس بسیار مهم بوده و تضمین کننده این راحتی خواهد بود.

ما در مجموعه دنده فیکس به صورت اصولی با شناخت عملکرد کلیه گیربکس ها خدماتی تضمین شده برای رفع ایراد و سرویس های گیربکس به شما ارائه میدهیم.

miner

تماس با ما

شماره تماس:

0912538403409129384034

event confirm

ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه 8 صبح الی 9شب
پنجشنبه 8 الی 7 عصر
حتی در تعطیلات رسمی

تعمیرگاه دنده فیکس

تهران، مرزداران، خ رضائی نژاد، بوستان ناهید، تعمیرگاه رالی 110
مسیریاب

با تنظیم وقت مراجعه علاوه بر اولویت بندی از تخفیف ویژه برخوردار شوید.   رزرو وقت آنلاین