تعمیرگاه تخصصی سیستم برق و ECU خودرو

بسیاری از ایرادات خودروهای جدید و وارداتی به دلیل مشکلات نرم افزاری و ناسازگاری با کیفیت بنزین در برخی از مناطق است.
اپدیت های نرم افزاری در این خودرو ها بسیار بسیار حائز اهمیت بوده و نیاز است اپدیت های نرم افزاری جهت رفع ایراداتی مانند، ناک موتور، تقه های گیربکس، سازگاری با بنزین و … بر روی کامپیوتر خودرو شما اعمال شود.

ECU یا TCU و به اصطلاح کامپیوتر خودرو گفته میشود، ECU برای موتور خودرو بوده و TCU مربوط به گیربکس خودرو است. برای خودرو هایی که این دو دریک برد خلاصه میشود به اختصار PCM گفته میشود.

ایرادات کامپیوتر خودرو میتواند آسیب های شدیدی به سیستم برق، پمپ های روغن و بنزین وموتور خودرو شود.در برخی از موارد حتی آتش سوزی خودرو در پی داشته باشد.

رفع ایرادات برقی و ECU

b7.jpgb5.jpg

تعمیرگاه دنده فیکس

مرکز تخصصی تعمیرات خودرو در غرب تهران

تعمیر و رفع ایرادات برقی خودرو

تعمیر کلیه بخش های سیستم برق رسانی و کامپیوتر خودرو

ایرادات برقی خودرو در مدتی کوتاه میتواند آسیب های بسیاری در پی داشته باشد یکی از شایع ترین ایرادات میتوان به مشکلات باطری خودرو و شارژ دینام و خرابی استارت خودرو اشاره کرد.

استارت نخوردن: در برخی موارد پیش آمده خودرو شما به راحتی استارت نخورده و مجبور هستید مدت بیشتری سویچ را در حالت استارت نگهدارید. و باعث ایجاد فشار بیش از حد به استارت خودرو شود. در صورتی که مشکل استارت نخوردن به دلیل ضعیف شدن باطری خودرو شماست.

خرابی دینام خودرو: دینام نقش شارژر باطری خودرو شما را داشته و در صورت ضعیف شدن بخش افتامات و تمام شدن ذغال باطری خودرو شما با ولتاژ درستی شارژ نشده و در صورت ضعیف بودن باطری سیستم برق خودرو از کار افتاده و تمامی اجزا از جمله سیستم هیدرولیک، چراغ ها، سیستم تهویه و … از کار خواهد افتاد. 

ما در مجموعه دنده فیکس به صورت اصولی با شناخت عملکرد کلیه گیربکس ها خدماتی تضمین شده برای رفع ایراد و سرویس های گیربکس به شما ارائه میدهیم.

miner

تماس با ما

شماره تماس:

0912538403409129384034

event confirm

ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه 8 صبح الی 9شب
پنجشنبه 8 الی 7 عصر
حتی در تعطیلات رسمی

تعمیرگاه دنده فیکس

تهران، مرزداران، خ رضائی نژاد، بوستان ناهید، تعمیرگاه رالی 110
مسیریاب

با تنظیم وقت مراجعه علاوه بر اولویت بندی از تخفیف ویژه برخوردار شوید.   رزرو وقت آنلاین